“WITH FAITH AND COMPETENCE”

A DHL is segítette Sulipakk akciónkat!

Author: Főadmin Date: 2023. szeptember 20., szerda 11:19

 

A DHL logisztikai óriáscég több mint 600 ezer szakemberrel a világ 220 országában évente mintegy 1 milliárd 668 millió csomagot juttat el rendeltetési helyére. A vállalat menedzserei az elmúlt napokban Budapesten találkoztak, a magyar fővárosban egyebek mellett diplomaosztó ünnepséget is rendeztek. A vállalatnál úgy gondolták, hogy ebben az évben is csatlakoznak a Baptista Szeretetszolgálat Sulipakk akciójához. Előbb szeptember 14-én, majd 19-én fogtak össze azért, hogy a nélkülöző magyar kisgyerekek értékes tanszerhez juthassanak. Kedden Szabó Márk programvezető mutatta be a résztvevőknek a segélyszervezet munkáját, majd a Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola és Gimnázium, valamint a Kartali Könyves Kálmán Általános Iskola diákjaiból álló énekegyüttes szórakoztatta a csomagolásra készülődőket. Aznap közel négyszáz sulipakkot sikerült összeállítani, amit a Baptista Szeretetszolgálat csapata rövidesen eljuttat azokhoz, akiknek arra a legnagyobb szükségük van. Köszönjük, DHL!  Nagyszerű érzés volt látni az összefogást, hálásak vagyunk azért, hogy évről évre mellettünk vagytok a kicsik megsegítésének küldetésében!

 

RELATED NEWS

BapTower: Innovatív növénytermesztő berendezést adtunk át Besenyődön

Besenyőd - A BapTower besenyődi felépítésével és működtetésével olyan munkahelyeket teremtett a Baptista Szeretetszolgálat, amely segíti a helyben maradást és méltóságot ad a tevékenységnek. A projekt a MOL – Új Európa Alapítvány támogatásával valósult meg.

Vidám közösségi napot rendeztünk a Szeretetszolgálat Hónapjában

Szentendre - Az április a Szeretetszolgálat Hónapja! Remek időben, csodálatos környezetben, érdekes programelemekkel, baráti beszélgetésekkel, jókedvvel, örömteli találkozásokkal, meglepetés vendégekkel töltöttük együtt a Baptista Szeretetszolgálat közösségi napját, vezetői piknikjét a Szentendrei Skanzen-ben.

Ismét baptista robotikások az Európa- és a világbajnokságon!

Budapest - Az idei a 14. egymás utáni év, amikor a Baptista Szeretetszolgálat robotika csapata összesen 30 magyar bajnoki címet szerezve, nem talált legyőzőre Magyarországon az általuk képviselt Rescue kategóriákban.

Lap tetejére