“WITH FAITH AND COMPETENCE”

Diótörő és Egérkirály: családi musical a Cipősdoboz Akcióért!

Author: Főadmin Date: 2017. október 31., kedd 12:10

 

Hoffmann varázslatos meséjét az egészen kicsiktől az egészen nagyokig mindenkinek bátran ajánljuk. A látványos produkcióban az Egérkirály bájosan gonosz figurája küzd az emberek szeretetéért. Aki meglátogatja december 17-én az előadást, az ország egyik legnagyobb jótékonysági akcióját is támogatja és tesz a rászoruló gyerekek boldogabb karácsonyáért!

Ebben eltökélten hisz a Baptista Szeretetszolgálat Cipősdoboz Akciójának csapata, akik idén jótékonysági partnerként csatlakoztak az előadáshoz. Varázsoljunk együtt: 2017. december 17-én, 14 óra 30-kor a Papp László Budapest Sportarénában minden kiderül! Az előadás előtt és azt követően bárki részese lehet a közös karácsonyi csodának, s bekapcsolódhat a jótékonysági akcióba, ha elkészíti személyre szabott ajándékdobozát, s leadja a www.ciposdoboz.hu oldalon olvasható listán szereplő gyűjtőpontok egyikén. A 1355-ös adományvonal hívásával pedig további 300 forinttal járulhatnak hozzá a támogatók az akció sikerességéhez.

Jegyvásárlás itt: broadway.hu

 


RELATED NEWS

Szenczy Katalinra emlékezünk

Kati életét Isten és az emberek iránt való szeretete, hűséges, imádkozó szíve, szelíd, kedves személye és szolgálatkészsége határozta meg. Szenczy Sándor nem mindennapi küldetéséhez Kati nemcsak a biztos családi hátteret, az otthon meleg légkörét biztosította, de a kezdetektől maga is aktívan részt vett úgy a gyülekezeti, mint a szeretetszolgálati munkában is. Adjunk hálát Kati életéért és búcsúzzunk el Tőle együtt!

Hátrányos helyzetű gyerekeket láttunk vendégül

Budapest - Immár huszonnegyedik alkalommal szervezte meg támogatóinak és önkénteseinek segítségével Vidám Gyermeknap elnevezésű rendezvényét a Baptista Szeretetszolgálat.

Egyetemi kutatótermet neveztek el Szenczy Sándorról, alapítónkról

Budapest – Szenczy Sándorról, a Baptista Szeretetszolgálat két esztendeje elhunyt alapítójáról 2024. április 26-án kutatótermet neveztek el a fővárosban, az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Karon. Az egyetemen – az egész országban egyedülálló módon – Szenczy Sándor kezdeményezésére kezdődött meg a humanitárius szakemberek oktatása, aki Rajnai Zoltán dékánnal közösen hozta létre a Humanitárius Műveletek Menedzser képzést.

Lap tetejére